هر ساختمانی در زمان و دوره خود با استفاده از امکانات و ابزار موجود ساخته شده است کیفیت ساختمان سن و سبک چیزی است که با گذر زمان ارزش خود را کم کم از دست میدهد.

به طور کلی بازسازی ساختمان و تعمیرات خانه به مجموعه کارهایی گفته می شود که در جهت مقاوم سازی ساختمان ، زیبا سازی ساختمان و یا برای تغییر کاربری ساختمان انجام می شود گفته می شود.

در همین زمینه در سال های اخیر اقدامات مفیدی برای نوسازی ساختمان های فرسوده و خانه های قدیمی در شهرهای بزرگی همچون تهران ، تبریز ، مشهد ، اصفهان و بقیه شهرهای بزرگ و صنعتی کشورمان ایران انجام شده است.

و گاها ساختمان های قدیمی که به صورت اصولی بازسازی شده باشند ارزش قیمتی آن ها حتی بیشتر از ساختمان های نوسازی می باشد که برای ساخت آن ها از متریال مناسبی استفاده نشده است.

اما در هر صورت بازسازی ساختمان امری مهم می باشد که باید در اجرا و طراحی آن بصورت دقیق  و با ظرافت خاص عملکرد تا نتیجه بازسازی منجر به بهینه سازی ساختمان هم از لحاظ زیبایی و طراحی و هم از لحاظ استفاده بهینه از فضای محل مورد بازسازی بهترین نتیجه حاصل شود.

انتخاب تیم فنی بازسازی ساختمان در بخش های مختلف یکی از اقدامات مهم می باشد که بتوان با انتخاب تیم فنی در کمترین زمان و هزینه به نتیجه مطلوب دست یافت.

وب سایت بازسازی دات نت مرجع معرفی تیم های متخصص در امر بازسازی ساختمان در راستای معرفی برترین تیم های فنی و اجرایی در امر بهینه سازی ساختمان فعالیت خود را آغاز کرده که با فراهم کردن بستر معرفی این تیم ها، به کاربران کمک میکند تا به آنچه در بازسازی ساختمان نیاز دارند به راحتی دست یابند.

در این وب سایت معرفی شرکت های تولید کننده تجهیزات و مصالح بازسازی ساحتمان و همچنین تیم های اجرایی بصورت مستقیم انجام میگیرد.

اگر شما هم از تیم های اجرایی و یا تولید کنندگان و یا عرضه کنندگان محصولات یا خدمات مرتبط با صنعت ساختمان هستید میتوانید با درج آگهی رایگان خدمات خود را در معرض بازدید هزاران کاربری که در فضای مجازی به دنبال رفع نیازهای خود در امر بازسازی ساختمان می باشند قرار دهید.