Notice: Trying to get property of non-object in /home/bazsazi/public_html/property.php on line 46
تجهیزات و لوازم جانبی مسی و فیبر نوری -نیازمندی های رایگان خدمات ساختمانی
در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی های رایگان خدمات ساختمانی

تجهیزات و لوازم جانبی مسی و فیبر نوری

تجهیزات و لوازم جانبی مسی و فیبر نوری

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی سایر خدمات ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
  •    تهران تهران

" شرکت تجهیز شبکه ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4
پچ کورد های نگزنس ، لگراند و اشنایدر

  ثبت آگهی رایگان
برو بالا