تا حالا به این فکر کرده بودید که میتونید هر فصل رنگ اتاقتون رو عوض کنید ؟ یا سال هاست که دارین دیوارهای از رنگ و رو رفته‌ی اتاقتون رو تحمل میکنین ؟ نقاشی ساختمان سریعتر و ارزانتر از همیشه


نقاشی ساختمان سریع

با لطف پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت آن در صنعت رنگ و ساختمان حالا دیگه خیلی سریعتر میشه منزل یا محل کار رو رنگ آمیزی کرد.

یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری برای نقاشی ساختمان سرعت در رنگ آمیزی و سهولت در اجرای آن می باشد. عاملی که خیلی از ما وقتی به رنگ آمیزی محل زندگیمون فکر میکنیم به فکرمون میرسه و ما رو از ادامه کار پیشمون میکنه. هرچقدر رنگ استفاده شده در ساختمان سریعتر خشک شود. مراحل دیگر سریعتر انجام خواهند شد. پس در نقاشی ساختمان سریع باید از رنگ هایی استفاده کنیم که سریعتر خشک شوند ! از این رو رنگ پلاستیک بهترین انتخاب برای نقاشی ساختمان سریع می باشد.

با استفاده از رنگ پلاستیک و ترکیب مناسب و غلظت مناسب رنگ و استفاده از ابزارهای حرفه ای خیلی سریع می توان رنگ اتاق یا دیوار منزل یا محل کار را تغییر داد.


نقاشی ساختمان ارزان

فاکتور دیگه ای که برای ما هنگام تصمیم گیری برای نقاشی ساختمان مهم است هزینه انجام نقاشی ساختمان و قیمت تمام شده آن است که به خودی خود می تواند سریعا تصمیم ما را از رنگ آمیزی محل برگرداند ! اما بهتر است بدانید با انتخاب نقاش منصف و در جریان بودن از رنگ استفاده شده در نقاشی ساختمان می توان از نقاشی ساختمان با قیمت ارزان و با کیفیت بهره برد. همیشه قیمت پایین به معنی کیفیت پایین نیست !

در این مرحله هم می توان از رنگ های پلاستیک استفاده کرد. رنگ پلاستیک علاوه بر سهولت در اجرا از قیمت پایینی هم برخوردار می باشد. اما برای استفاده در محل هایی که میخواهید تنوع داشته باشد و هر 6 ماه یکبار یا هر سال تغییر دهید بهترین گزینه است.

خب حالا که دیدیم با قیمت ارزان و خیلی سریع میشه یه اتاق رو رنگ آمیزی کرد بریم سراغ تنوع رنگی که می توان در فصل تابستان استفاده کرد و از این فصل با تمام زیبایی های آن در اتاقی با رنگ نو و شیک لذت برد !


رنگ های تابستانی در نقاشی ساختمان

بهترین رنگ ها برای استفاده در فصل تابستان رنگ هایی هستند که به ما احساس خنکی و آرامش بدن تا برای فرار از روزهای گرم تابستان منزل و محل کارمان محیط جذابی برای ما باشد.
از این رو رنگ هایی که معرفی میکنیم در سال 2019 پر استفاده ترین رنگ ها بودن و شما هم میتونید با قیمت ارزان و خیلی سریع یکی رو برای اتاق خواب، آشپزخانه، نشیمن یا اتاق کارتان انتخاب کنید.


زرد روشن

رنگ آمیزی دیوار به صورت فانتزی از پایین تا حدود یک متر بهترین راه برای استفاده از این رنگ است.


آبی خیلی روشن

رنگ خیلی آرامش بخشی می باشد که در فصل گرم تابستان می تواند احساس خنک بودن محیط را برای شما القا کند.


گلبهی کم رنگ

این رنگ هم یکی از رنگ های خنثی است که می تواند راه مناسبی برای رسیدن به آرامش از فضای شلوغ شهری و گرمای تابستان باشد.

برای چند لحظه چشماتون رو ببندید و فضایی که الان در اون هستید رو با رنگ های بالا تصور کنید !

 

اگر براتون جذاب بود ، ما میتونیم تصویر ذهنی شما رو به واقعیت تبدیل کنیم.

رنگ آمیزی اتاق های کوچک در یک روز با ارزانترین قیمت و با کیفیت عالی

 

کافیست با گروه نقاشی ساختمان شفق تماس بگیرید.

با مدیریت : علی همتی

021-88014963

021-44031871

0912-3390148