به طور کلی نقاشی ساختمان را می توان به سه نوع نقاشی تقسیم کرد :

1. نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

2. نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

3. نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک

البته انواع دیگری از نقاشی ساختمان وجود دارد مانند رنگ مولتی کالر یا رنگ کنیتکس و دیگر پوشش ها اما اصلی ترین این رنگ ها روغنی، پلاستیک و اکرولیک هستند.
اگر قصد آشنایی با نحوه انجام هر یک از این رنگ ها را دارید ما به طور مفصل در مطالب سایت طراحان نوین آریا توضیح داده ایم.

گروه طراحان نوین آریا در هریک از انواع نقاشی ساختمان یاد شده نمونه کارهای بسیار زیادی در سطح شهر تهران دارد.

ما برای رضایت مشتریان عزیزمان تمام تلاش خود را به کار می بریم و این مهم را در طی چندین ساله گذشته و با توجه به رضایت همه مشتریان و کارفرمایان خود به اثبات رسانده ایم.
گروه طراحان نوین آریا با استفاده از مصالح و رنگ های درجه یک چه رنگ روغنی، پلاستیک و یا اکرولیک دوام نقاشی ساختمان را تا حداقل ده سال تضمین می کند همچنین قیمت نقاشی ساختمان که توسط طراحان نوین آریا اعلام می شود بسیار مناسب می باشد.
وقتی برای رنگ آمیزی از رنگ درجه یک استفاده می شود علاوه بر زیبایی بیشتر باعث می شود رنگ و دیوارها دوام بسیار بالایی نسبت به صدمه و ضربه داشته باشند.

در صورت استفاده از رنگ درجه یک شما حتی در صورت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک می توانید به راحتی سطوح کثیف را دستمال کشیده و تمیز کنید. مهم ترین اصول در نقاشی ساختمان با کیفیت رعایت کامل زیرسازی است وگرنه هر کسی به راحتی می تواند با یک غلتک و رنگ کار رنگ آمیزی یک دیوار یا هر سطحی را به انجام برساند.

گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا با اجرای بتونه روغنی برای لکه گیری و زیرسازی هر نوع رنگی باعث می شود دوام نقاشی انجام شده به بالاترین حد خود برسد.
به عنوان مثال اگر ساختمان شما قدیمی است و قبلا از رنگ روغنی استفاده شده حال می خواهید با رنگ پلاستیک یا اکرولیک رنگ آمیزی کنید ما حتما از زیرسازی یک رنگ روغنی و اجرای بتونه روغنی استفاده می کنیم چرا که اگر یک ترک را با بتونه پلاستیک پر کنید طولی نخواهد کشید که مجددا به حالت قبل برگشته و ترک می خورد در صورتی که اگر عمل درزگیری را با بتونه روغنی انجام دهید دوام بسیار زیادتری خواهد داشت

ما توانسته ایم با استفاده از رنگ ها و مصالح درجه یک به عنوان یکی از قوی ترین گروه های نقاشی ساختمان در تهران سال ها خدمات نقاشی ساختمان را ارائه داده و به هموطنان عزیز خدمت کنیم.
گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا علاوه بر انجام نقاشی ساختمان با بالاترین کیفیت می تواند با توجه به دارا بودن افراد خلاق در امر نقاشی ساختمان با استفاده از طرح های جدید یک نقاشی ساختمان مدرن را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

سرعت، کیفیت، قیمت مناسب و استفاده از مصالح درجه یک منتج به یک نقاشی ساختمان ایده آل خواهد شد و این موارد سرلوحه کار در گروه نقاشی ساختمان طراحان نوین آریا می باشد

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های گروه نوین آریا تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۹۷۲۸۴۰